Rozbité ihrisko

Zodpovednosť za riešenie: Vranov nad Topľou

Vyriešený
meno
Nika 18. mája 2017

Hojdačky polamane uz vyše roka, hojdaci koň taktiež, piesok by trebalo vymenit a na to že je to dosť veľké a pristranné ihrisko zišla by sa deckám aspoň šmykalka. A lavička by sa zišla nová kedže nám ju dali už takúto rozbitú.

24. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Podnet bol zaslaný na riešenie príslušnému oddeleniu.

Mgr. Eva Fedorňáková, hovorkyňa mesta
14. júl 2017

Nika

Po dvoch mesiacoch ziadna zmena akurat piesok novy. To fakt sa nase deti maju hrat na rozbitom ihrisku? NHL
20. september 2017

Odpoveď samosprávy

Spomínané prvky boli pred časom opravené, bola doplnená šmýkačka, nové lavičky a smetný kôš.

Mgr. Eva Fedorňáková, hovorkyňa mesta
20. september 2017

Nika

Ďakujeme veľmi pekne.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania