Zanedbaná zeleň na chodníku pri komunikácii na Tolstého ulici

Zodpovednosť za riešenie: Vranov nad Topľou

Vyriešený

Zaslal: Jana, 24. júna 2017

Išli by ste po takomto bežnom chodníku? Nachádza na peknej ulici, ibaže ten chodník nieje ani trochu pekný v tejto časti ulice. Tá časť chodnika je neprechodná, a tým pśdom aj chodník je zničený. Inde na ulici sa samotní ľudia starajú aj o chodnik aj o kanál, lebo tam bývajú. A tu nikto! Nemalo by mesto? Nechať všetko vyrezať vysekať a vyčistiť?? Zamedbanosťou sa takto ničí mestský majetok! Je to hrozné a nikto z nás by takto veru doma nechcel mať?! Sledujeme ďalej čo sa bude diať? Deti sa už tam začínajú hrať na " bunker"!

30. jún 2017

Odpoveď samosprávy

Podnet bol zaslaný na riešenie príslušnému oddeleniu.

Mgr. Eva Fedorňáková, hovorkyňa mesta
15. august 2017

Odpoveď samosprávy

Uvedený priestor bol orezaný a vyčistený.

Ing. Marcel Kopčo, oddelenie výstavby, dopravy a ÚR
08. október 2017

Jana

Suché konáre_nadväzuje na príspevok_Zanedbaná zeleň na chodníku.

Dobrý deň, na Tolstého ulici opať vznikol problém. Je v tej istej časti chodníka, ktorý ste už riešili, a bol pekne vyčistený. Teraz tam firma okolo 20.9. zrezala orechy a konáre nechali tak, nikto ich neupratuje. Medzičasom už aj uschli. Posielam foto ako to tam vyzeralo pôvodne, aj neskôr keď bolo všetko vyčistené aj ako to tam vyzerá teraz. Kanál je kompletne zasypaný a upchatý lístím a konármi. Hrubšie časti kmeňov si spoluobčania rozobrali a ostatné je nechané tak. Radi by sme boli aby sa to upratal ten, kto je za to zodpovedný, je to tam opäť_všetko celé zle. Pod fotky sa žiada dať text "no coment"...
22. december 2017

Odpoveď samosprávy

Konáre boli už pred nejakým časom upratané.

Mgr. Eva Fedorňáková, hovorkyňa mesta

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.