Prekryté dopravné značky stromami na Domašskej ulici

Zodpovednosť za riešenie: Vranov nad Topľou

Vyriešený

Zaslal: Matej, 13. júla 2017

Na Domašskej ulici sú 2 dopravné značky prekryté blízkymi stromami a sú nečítateľné.

18. júl 2017

Odpoveď samosprávy

Podnet bol zaslaný na riešenie príslušnému oddeleniu.

Mgr. Eva Fedorňáková, hovorkyňa mesta
27. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Konáre, ktoré prekrývali značky boli podľa možností odstránené.

Mgr. Eva Fedorňáková, hovorkyňa mesta

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.