Parkovisko a neporiadok po bývalej krčme

Zodpovednosť za riešenie: Vranov nad Topľou

Vyriešený
meno
Matej 25. júla 2017

Po odstránení starých pozostatkov krčmy, následnom vytvorení "parkoviska" to vozidla začali roznášať po celom chodníku/po celej ceste. Vyzerá to tam strašne. Chodci a pneumatiky cyklistov a áut sa musia tešiť.

26. júl 2017

Odpoveď samosprávy

Podnet bol zaslaný na riešenie príslušnému oddeleniu.

Mgr. Eva Fedorňáková, hovorkyňa mesta
22. august 2017

Dominik

Rozhadzané kamene z parkoviska pri večierke na sídlisku Juh

Na juhu pri ihrisku je uz dlhsie nové parkovisko vysypané kameňmi a je uplne jedno či idem po tom parkovisku alebo po tom kameňovom chodniku
04. september 2017

VRANOVČAN

Dnes je 4.9.2017,zmena ziadna.Je problem poslat tam ludi/VPP/???Ako dlho sa riesia doslova banality.Co potom mozme ocakavat od riesenia zavaznych veci???Vsetko to trva... .A co ma najviac stve,bezny obcan vidi tieto problemy,poslanci za jednotlive obvody su slepi!!!
27. november 2017

Matej

Podnet je vyriešený. Ďakujeme mesto!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania