Neupravený krovie BD Okulka blok P

Zodpovednosť za riešenie: Vranov nad Topľou

Vyriešený

Zaslal: Hunter, 24. augusta 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

Pri autobusovej zastávke pri BD Okulka blok P je neupravená zeleň. Pravidelne sa tam zdržiavajú hlodavce a iná háveď. Pred niekoľkými rokmi to bolo krásne vyčistené a upravené. Bolo by vhodné to pravidelne opakovať.

05. september 2017

Odpoveď samosprávy

Podnet bol zaslaný na riešenie príslušnému oddeleniu.

Mgr. Eva Fedorňáková, hovorkyňa mesta
21. február 2018

Odpoveď samosprávy

Krovie pod b.d. P na Okulke bolo upravené.


Ing. Marcel Kopčo, oddelenie výstavby, dopravy a územného rozvoja

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania