Zlomene stromy, sídlisko 1.Mája C

Zodpovednosť za riešenie: Vranov nad Topľou

Vyriešený

Zaslal: Veronika Kostinská, 30. októbra 2017

Po silnejsom vetre sa pri bytovke C na sídlisku 1.Mája takto zlomily stromy. Myslim, ze by bolo fajn ak by boli do prichodu prveho snehu odstranene.
S pozdravom Veronika

13. november 2017

Odpoveď samosprávy

Podnet bol zaslaný na riešenie príslušnému oddeleniu.

Mgr. Eva Fedorňáková, hovorkyňa mesta
22. december 2017

Odpoveď samosprávy

Stromy boli odstránene.

Mgr. Eva Fedorňáková, hovorkyňa mesta

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.