Cesta pred bytovkou A5

Zodpovednosť za riešenie: Vranov nad Topľou

V riešení
meno
Matej 06. novembra 2017

Ako chodník sa to označiť nedá keďže tamadiaľ jazdia autá k parkovacím miestam. Je potrebné to opraviť, vyzerá to katastrofálne.

10. november 2017

Odpoveď samosprávy

Podnet bol zaslaný na riešenie príslušnému oddeleniu, ktoré sa to pokúsi zaradiť do plánu opráv komunikácii na budúci rok. O tom či sa v danom roku bude tento úsek opravovať, bude rozhodovať mestské zastupiteľstvo na návrh mestskej časti.

Mgr. Eva Fedorňáková, hovorkyňa mesta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania