Čierna skládka

Zodpovednosť za riešenie: Vranov nad Topľou

V riešení
meno
Lenka 24. novembra 2017

Čierna skládka rozširovaná nielen obyvateľmi RO, ale najnovšie začali sem vyhadzovať aj odpad z okolitých obcí a miest, prídu na aute ( EČ Michalovce, Humenné). Kontajner ktorý je dovezený asi raz za pol roka sa za pár dní naplní.A bordel je potom všade naokolo.Autami je občas problém dostať sa do garáží, ktoré sú tu.

27. november 2017

Odpoveď samosprávy

Podnet bol zaslaný na riešenie príslušnému oddeleniu.

Mgr. Eva Fedorňáková, hovorkyňa mesta
20. december 2017

Odpoveď samosprávy

Divoká skládka bola zlikvidovaná.

Mgr. Eva Fedorňáková, hovorkyňa mesta
06. november 2018

Lenka

Čierna skládka na RO

Opäť po roku..toto je časť čiernej skládky za garážami v časti Rodinná oblasť. Kontajner tam privezený nie je a ani nebol, žiadne kontroly v tejto časti mesta a už vôbec žiadne pokuty. Ani označenie zákaz sypania smetí.
28. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Táto oblasť bola pred nejakým časom vyčistená.

Mgr. Eva Fedorňáková, hovorkyňa mesta
10. február 2020

Lenka

Komenského-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Opätovná čierna skládka. Bola tu umiestnená kamera, avšak mestská polícia ju vzala, len na výmenu bateriek, čo však trvá už vyše pol roka! Kamera je nielen potrebná, ale treba tu aj nálepky s označením že miesto je monitorované, a aj kontajner, ktorý by sa pravidelne vynašal, keďže ľudia tu nosia aj biologicky odpad. A bolo sľubované pravidelné monitorovanie miesta, tiež nič z toho.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania