Vycnievajuce klince na zeleznicnom priecesti

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený

Zaslal: jan, 24. decembra 2017

Na železničnom priecesti v cemernom pri sile v smere na ulicu Puškinovu vycnievaju klince - riziko poskodenia pneumatiky

11. január 2018

Odpoveď samosprávy

Odstránenie prekážky na železničnom priecestí bude zaslané správcovi ŽSR.

Mgr. Eva Fedorňáková, hovorkyňa mesta
14. február 2018

AA

podnet je možné preklasifikovať ako VYRIEŠENÝ, keďže došlo (zrejme zo strany železníc) k náprave a odstráneniu uvedenej závady. Ďakujeme za pomoc

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.