Prepadnutý kanál - Na vŕšku

Zodpovednosť za riešenie: Vranov nad Topľou

Vyriešený
meno
Anton 19. júla 2018

Na ulici Na vŕšku sú prepadnuté kanalizačné poklopy v ceste v mieste smerom od hornej T-križovatky ku kostolu. Jeden je pred domom č 2692 (viac prepadnutý) a jeden pred domom smútku.

23. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Podnet bol zaslaný na riešenie príslušnému oddeleniu.

Mgr. Eva Fedorňáková, hovorkyňa mesta
04. september 2018

Odpoveď samosprávy

Kanalizačné poklopy boli opravené.

Mgr. Eva Fedorňáková, hovorkyňa mesta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania