Neporiadok na detskom ihrisku

Zodpovednosť za riešenie: Vranov nad Topľou

Vyriešený
meno
Kika 17. augusta 2018

Chcem upozorniť na neporiadok na detskom ihrisku na Mlynskej ul. Kôš je preplnený, odpadky sú rozhádzané po celom ihrisku vrátane pieskoviska. V pieskovisku je vyrábaná aj ochranná textília. Všade sú spaky, vrchnáky, papiere... Ťažko hovoriť o príjemnom prostredí pre hru dieťaťa... A nie je to prvý krát...
Co robia VPP?

30. august 2018

Odpoveď samosprávy

Podnet bol zaslaný na riešenie príslušnému oddeleniu.

Mgr. Eva Fedorňáková, hovorkyňa mesta
05. september 2018

Odpoveď samosprávy

Do pieskoviska bol doplnený nový piesok a okolie bolo upratané.

Mgr. Eva Fedorňáková, hovorkyňa mesta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.