Chýbajúci prechod pre chodcov na Bernolákovej ulici pri potoku

Zodpovednosť za riešenie: Vranov nad Topľou

Vyriešený
meno
Samuel 08. novembra 2018

Na konci Bernolákovej ulice smerom na sídlisko Juh už roky chýba priechod pre chodcov. Denne tadeto chodí nespočet detí a priechodu niet. Ráno pred ôsmou hodinou je problém prejsť na druhú stranu.

19. november 2018

Odpoveď samosprávy

Podnet bol zaslaný na riešenie príslušnému oddeleniu.

Mgr. Eva Fedorňáková, hovorkyňa mesta
04. jún 2019

Matej

Priechod pre chodcov je namaľovaný. Chýba ešte zvislé dopravné značenie.
28. júl 2019

Matej

Zvislé dopravné značenie bolo osadené, podnet je vyriešený!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.