A. Dubčeka-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: Vranov nad Topľou

Vyriešený
meno
Lukáš 15. decembra 2018

Pri výjazde z plateného parkoviska pri DePečku zasahuje strom do zvislej dopravnej značky. Je potreba ho orezať. Fotené v októbri 2018.

19. december 2018

Odpoveď samosprávy

Podnet bol zaslaný na riešenie príslušnému oddeleniu.

Mgr. Eva Fedorňáková, hovorkyňa mesta
03. september 2019

Lukáš

Orezané, podnet je vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania