Hronského-priechod pre chodcov-zle viditeľný

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Neriešený
meno
Lukáš 17. decembra 2018

Pri vjazde na parkovisko k Bille je vyblednuté a neobnovené vodorovné dopravné značenie V 6a.

18. december 2018

Odpoveď samosprávy

Toto značenie má na starosti Billa s.r.o..

Mgr. Eva Fedorňáková, hovorkyňa mesta
20. december 2018

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

kontaktovali sme spoločnosť Billa.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.