Duklianskych hrdinov-vertikálna značka-neaktuálna

Zodpovednosť za riešenie: Vranov nad Topľou

Vyriešený
meno
Lukáš 21. apríla 2019

Na ulici Duklianskych hrdinov je neaktuálna zvislá dopravná značka IP 20a. Polícia tým smerom už nie je nakoľko je presťahovaná na Nemocničnú ulicu.

24. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Uvedená značka bude odstránená.
Kto? Referát výstavby, dopravy a životného prostredia.
Kedy? máj 2019

Mgr. Eva Fedorňáková, hovorkyňa mesta
19. jún 2019

Lukáš

Máj už prešiel a značka je stále na svojom mieste. Podnet je neriešený.
19. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
18. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Značka bola demontovaná.

Mgr. Eva Fedorňáková, hovorkyňa mesta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania