Bernolákova-priechod pre chodcov-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Vranov nad Topľou

Vyriešený
meno
Mária 02. mája 2019

Dokedy to bude v štádiu riešenia?Dnes mi tam skoro jeden debil, ak ho mám tak nazvať, skoro zrazil syna! A potreba zníženie rýchlosti!

03. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Máme už spracovanú projektovú dokumentáciu na vyznačenie priechodov. Plánujeme o niečo neskôr v tejto časti ešte dostavať malú časť chodníka aby priechod nadväzoval na chodníky.
Kto? Referát výstavby, dopravy a životného prostredia.
Kedy? 2-3Q 2019

Mgr. Eva Fedorňáková, hovorkyňa mesta
04. jún 2019

Matej

Priechod pre chodcov je namaľovaný. Chýba ešte zvislé dopravné značenie.
28. júl 2019

Matej

Zvislé dopravné značenie bolo doplnené, podnet je vyriešený!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.