Staničná-vertikálna značka-chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Neriešený
meno
Lukáš 08. mája 2019

Na Staničnej ulici chýba označenie hlavnej cesty zvislou dopravnou značkou P 8 + P 13 v oboch smeroch. Označenie vedľajšej cesty zvislou dopravnou značkou P 2 je osadené. Prikladám iba obrázky z google máp.

14. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Správa a údržba ciest PSK.
14. máj 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame zodpovednej inštitúcii.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania