Staničná-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Vranov nad Topľou

Vyriešený
meno
Lukáš 08. mája 2019

Na Staničnej ulici je vyblednutá stará zvislá dopravná značka P 2. Fotené ešte v decembri 2018. Stav doteraz nezmenený.

14. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Podnet bol zaslaný na riešenie príslušnému oddeleniu.
Kto? Referát výstavby, dopravy a životného prostredia.
Kedy? 2Q-3Q 2019

Mgr. Eva Fedorňáková, hovorkyňa mesta
12. júl 2019

Lukáš

Značka je vymenená, podnet je vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania