Okulka-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: Vranov nad Topľou

V riešení
meno
Daniela 13. mája 2019

Dobrý deň, pred blokom U1 15/18 na sídlisku Okulka sa nachádza strom ohrozujúci bezpečnosť obyvateľov bytovky. V súčasnosti prebiehajú na sídlisku výkopové práce, čím sa narušili korene stromu. Vplyvom zlého počasia (dážď, silný vietor) by mohlo dôjsť k spadnutiu stromu. Hneď v tesnej blízkosti stromu sa nachádza rozvodňa plynu.

13. máj 2019

Michaela Alimova

Vami uvedny stom nieje v takom stave aby bolo nutne ho odstranit a korenovy system je skoro neporušeny.Pred 25 rokmi ho sadila moja teta.
07. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
13. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Predmetná drevina nemá poškodené korene. Drevina od začiatku rastie, tak ako je vidno na obrázku. Potrebu výrubu budeme ešte konzultovať aj s plynármi, o ktorých zariadenie je drevina opretá.
Kto? Referát výstavby, dopravy a životného prostredia.
Kedy? 3Q 2019

Ing. Marcel Kopčo, oddelenie výstavby, dopravy a ÚR

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.