Duklianskych hrdinov-vertikálna značka-chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Neriešený
meno
Lukáš 17. mája 2019

Na ulici Duklianskych hrdinov, pred svetelnou križovatkou chýba už niekoľko mesiacov zvislá dopravná značka C 25. Fotené v decembri minulého roka.

20. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Slovenská správa ciest
20. máj 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame zodpovednej inštitúcii.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
08. november 2019

Peter

Duklianskych hrdinov-vertikálna značka-chýbajúca

Dobrý deň. Chcel by som upozorniť na chýbajúcu dopravnú značku pred svetelnou križovatkou smere od mesta. Jedná sa o informatívnu smerovú značku typ: IS 9 - Návestná tabuľa, umiestnenie vedľa vozovky (pruhová).
Je potrebné myslieť aj na návštevníkov mesta, ktorí nevedia, do ktorého jazdného pruhu sa majú zaradiť, aby odbočili správne.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania