Staničná-vertikálna značka-vyblednutá

Zodpovednosť za riešenie: Vranov nad Topľou

Vyriešený
meno
Lukáš 16. mája 2019

Na Staničnej ulici, pri UPC, je zvislá dopravná značka B 1, ktorá je ale veľmi stará a vyblednutá. Začala aj hrdzavieť. Auta ju nerešpektujú a parkujú a jazdia po chodníku.

20. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Po vyhodnotení prebiehajúcej súťaže budú značky podľa možností postupne menené a dopĺňané.
Kto? Referát výstavby, dopravy a životného prostredia.
Kedy? 2Q-3Q 2019

Mgr. Eva Fedorňáková, hovorkyňa mesta
12. júl 2019

Lukáš

Značka je vymenená, podnet je vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania