Obchodná-vertikálna značka-neaktuálna

Zodpovednosť za riešenie: Vranov nad Topľou

Vyriešený
meno
Lukáš 24. mája 2019

Na Obchodnej ulici (za ČS Gulf) sú pred križovatkou s Dlhou ulicou dve zvislé dopravné značky P 1. Jedna je nová, aj s zvislou dopravnou značkou P 13. Druhá je stará, je aj zle otočená a je tam zbytočne.

10. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
19. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Nadbytočná značka bude odstránená.
Kto? Referát výstavby, dopravy a životného prostredia.
Kedy? 3Q 2019

Mgr. Eva Fedorňáková, hovorkyňa mesta
04. september 2019

Lukáš

Hotovo, podnet je vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania