Štúrova-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Vranov nad Topľou

Vyriešený
meno
Lukáš 29. mája 2019

Na Štúrovej ulici za ČSOB je cesta k parkovisku bytovky 97 v katastrofálnom stave.

14. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
17. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Daná plocha je navrhnutá v pláne opráv. O opravách konkrétnych úsekov chodníkov a ciest v danom roku rozhoduje výbor Vašej mestskej časti podľa svojich priorít a po ich odporučení potom ešte musí prejsť schválením v mestskom zastupiteľstve.
Kto? Referát výstavby, dopravy a životného prostredia.
Kedy? Po schválení v MsZ zvyčajne do konca daného roka.

Mgr. Eva Fedorňáková, hovorkyňa mesta
23. august 2019

Lukáš

Opravené, ďakujeme, podnet je vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania