Sídlisko 1. mája-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: Vranov nad Topľou

Vyriešený
meno
Matúš 28. augusta 2019

Nevyčistený chodník po rekonštrkukcii cesty pri MŠ Dvojka

01. september 2019

Matúš

31.augusta 2019
09. september 2019

Odpoveď samosprávy

Uvedený chodník bol vyčistený.
Kto? Oddelenie verejnoprospešných služieb
Kedy? 09/2019

Mgr. Eva Fedorňáková, hovorkyňa mesta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania