Sídlisko Lúčna-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Vranov nad Topľou

Vyriešený

Krátery na lucnej

21. december 2019

Tomas

Dalsi
21. december 2019

Tomas

3
21. december 2019

Tomas

4
21. december 2019

Tomas

5
13. január 2020

Odpoveď samosprávy

Po ukončení zimnej sezóny a v prípade priaznivého počasia, je každoročne plánovaná oprava výtlkov na komunikáciách v meste.
Kto? Referát výstavby, dopravy a životného prostredia.
Kedy? 2Q 2020

Mgr. Eva Fedorňáková, hovorkyňa mesta
03. máj 2020

Tomas

Neriesene
10. máj 2020

Tomas

Sídlisko Lúčna-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Tento úsek asi 300 metrov nemá obdoby. Napočítal som 18 kraterov, po ktorých keď chodíte každý deň, tak každý rok môžete robiť na aute GO náprav. Zaujímavé je, že pred mestskými bytmi je úsek hladký a krásny a samozrejme sú tam kvetináče na strede cesty aby sme my vlastníci nechodili najomcom mestských bytov okolo ich bytovky. Chcel by som vedieť kto to vymyslel, komu to vyhovuje samozrejme viem. Robte s tým už konečne niečo. Je to na zaplakanie.
02. júl 2020

Tomas

Neriesene, cesta je neprejazdná, nedajú sa už obchádzať diery tak narástli
16. september 2020

Lukáš

Všetky výtlky sú už dlhšiu dobu opravené, podnet je vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania