Tatranská Lomnicay-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Vysoké Tatry

V riešení

Dobrý deň, prosím o odstránenie odpadu na chodníku medzi Tatranskou Lomnicou a hotelom Tatranec.
Ďakujem

21. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

Ďakujeme za upozornenie, odpad odstraníme ale prosím o presnejšiu lokalitu.

S pozdravom

Mesto Vysoké Tatry

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania