Tatranská Lomnica-schody-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: Vysoké Tatry

Vyriešený

Dobrý deň, prosím o opravu schodov v Tatranskej Lomnici pri reštaurácii Stará mama. Ďakujem

12. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

Ďakujeme za upozornenie, opravu vykonáme v čo najkratšom čase.

s pozdravom

Mesto Vysoké Tatry
16. november 2020

Matus

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania