Tatranská Lomnica-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Vysoké Tatry

V riešení

Dobrý deň, prosím o opravu lampy číslo 2088 v Tatranskej Lomnici.
Ďakujem

12. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

Podnet sme preposlali na našu spoločnosť ktorá spravuje verejné osvetlenie. Pre promptnejšie odstranie poruchy prosím ohlasujte takéto poruchy aj na tel. linke VPS tel.: +421 (0) 52 4422587

S pozdravom

Mesto Vysoké Tatry

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania