Tatranská Lomnica-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Vysoké Tatry

Vyriešený

Dobrý deň, prosím o opravu lampy číslo 2067 v Tatranskej Lomnici pod potravinami Sintra.
Ďakujem

12. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

Podnet sme preposlali na našu spoločnosť ktorá spravuje verejné osvetlenie. Pre promptnejšie odstranie poruchy prosím ohlasujte takéto poruchy aj na tel. linke VPS tel.: +421 (0) 52 4422587

S pozdravom

Mesto Vysoké Tatry
28. december 2020

Erik

Lampa funguje

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania