Tatranská Lomnica-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Vysoké Tatry

Vyriešený

nabytok umiestneny pod stromami, skladka odpadu

17. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

Ďakujeme za zaslanie podnetu, mesto VT vyzve vlastníka pozemku.

S pozdravom

Mesto Vysoké Tatry

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania