Nový Smokovec-reklama-nevhodne umiestnená (na chodníku a pod.)

Zodpovednosť za riešenie: Vysoké Tatry

Neriešený

reklamne zariadenie/stavba(?) nevhodne umiestnená vo verejnom priestranstve, nerešpektujúca architektúru budovy, porušujúca regulatívy územného plánu

03. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
pracharova@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.