Starý Smokovec-kôš-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Vysoké Tatry

Vyriešený

10. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za podnet, služba VPS Vysoké Tatry v ranných hodinách už prechádzala intravilán Starého Smokovca a vykonávala nápravu smetných košov ktoré s veľkou častou asi spôsobil znova medveď hnedý.

Mesto Vysoké Tatry

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania