Starý Smokovec-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, s platnou TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Vysoké Tatry

V riešení

Predmetné vozidlo stojí na tomto mieste už viac ako 6 mesiacov bez pohybu má vypustené pneumatiky a zaberá potrebné parkovacie miesta vo veľmi žiadanej lokalite

01. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme Vám za Váš podnet a upozornenie.

Uvedené parkovisko prešlo dňom 01.07.2021 do správy mestskej spoločnosti VPS Vysoké Tatry s.r.o. a uvedené vozidlo bude riešené podľa jej prevádzkového poriadku parkoviska, resp. podľa zákona č. 8/2009 Z. z. o cestnej premávke a o zmene a doplnení niektorých zákonov. O prípade sme informovaní, vlastník vozidla stratil od neho kľúče a bude mu navrhnuté odtiahnutie vozidla mimo predmetné parkovisko

Mesto Vysoké Tatry

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.