Padnuté podložie dlažby

Zodpovednosť za riešenie: Vysoké Tatry

Vyriešený

Podložie pod dlažbou kleslo a schody sa rozpadávajú, v Lomnici sa taketo poškodenia už opravovali.

16. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet ale prosíme o presnejšie určenie miesta nakoľko z fotografie to nie je zrejme (Váš popis T. Lomnica ale mapa ukazuje St. Smokovec).

S pozdravom


Mestský úrad
16. august 2018

Dalibor Modla

Dobrý deň, v popise uvádzam, že v Lomnici sa takéto poškodenia opravovali a presné miesto je chodník od polikliniky smerom na stanicu TEŽ aktualne
16. august 2018

Dalibor Modla

Mapka by mohla pomôcť :)
28. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

chodník resp. dlažba bola opravená

s pozdravom


Mestský úrad Vysoké Tatry
29. august 2018

Dalibor Modla

Ďakujem za opravenie schodov :)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.