Rozpadávajúci sa chodník

Zodpovednosť za riešenie: Vysoké Tatry

Vyriešený

Rozpadavajuci sa chodník na spoji D mostom, dlaždice padajú do potoka a vzniká diera. Jedná sa o chodník od zdravotného strediska a byvalej práčovne smerom ku ZŠ a Pošte v T.Lomnici

03. september 2018

Odkaz pre starostu

Podnet bol opätovne zaslaný samospráve.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
03. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

Chodník bol na zákl. podnetov opravený.

s pozdravom


mesto Vysoké Tatry

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania