Reklamné tabule

Zodpovednosť za riešenie: Vysoké Tatry

V riešení
meno
Stanislav 10. októbra 2018

Poprosím o odstránenie dvoch reklamných tabúľ, ktoré sa nachádzajú popri ceste smer Tatranská Kotlina- Tatranská Lomnica,jedna tabuľa reklamuje penzión Panda, ktorý je už niekoľko rokov zatvorený a druha penzión Limba,ktorý už tiez nefunguje,nemám žiadne foto konkrétneho problému

Ďakujem

11. október 2018

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Identifikujeme aktuálnych vlastníkov predmetných zariadení a vyzveme ich k odstráneniu reklamných tabúľ.

S pozdravom a úctou


Mesto Vysoké Tatry
19. november 2018

Martina

Tabule sú stále na mieste, chcem sa opýtať kedy budú odstránené??

Ďakujem za odpoveď
21. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Mesto opätovne vyzvalo COOP PRODUKT SLOVENSKO a čakáme na odpoveď -> Dňa 26.10.2018 sme Vám posielali výzvu na preukázanie oprávnenia na uskutočnenie reklamnej stavby. Doposiaľ nám nebola z vašej strany doručená žiadna odpoveď ani ste nás nekontaktovali v tejto záležitosti. Preto Vás týmto opätovne žiadame o zaslanie preukázania oprávnenia na uskutočnenie reklamnej stavby do 26.11.2018, alebo reklamnú stavbu v prípade, že nevlastníte takéto oprávnenie odstránili..

Mesto Vysoké Tatry

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania