Tatranská Kotlina-reklama-vizuálny smog

Zodpovednosť za riešenie: Vysoké Tatry

Neriešený
meno
Stanislav 27. februára 2019

Pri vjazde do Tatranskej Kotliny z Tatranskej Lomnici pred križovatkou sa nachádza značka už vyhoreneho penziónu Limba a taktiež jedna značka je pri výjazde z Tatranskej Kotliny upozorňujúca na penzión Limba,keďže tento penzión je dlhodobo nefunkčný, poprosím o odstránenie tychto značiek nakoľko tam pribúdajú nelegálne reklamné pútače, za vybavenie podnetu vopred Ďakujem

06. marec 2019

Stanislav

Dobrý deň, žiadna odpoveď samosprávy??
14. marec 2019

Stanislav

Ak sa s niečím nechcete otravovať tak to radšej neriešite,výborne Samospráva Vysokých Tatier 👍
15. marec 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
22. apríl 2019

Stanislav

Tatranská Kotlina-reklama-vizuálny smog

nefungujuci penzión Limba a jeho vizuálna reklama

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania