Tatranská Lomnica-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Vysoké Tatry

Vyriešený

Dobrý deň, prosím o opravu osvetlenia v Tatranskej Lomnici oproti domu č. 14631. Ďakujem

23. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.

Podnet na opravu preposielame ihneď na našu správcovskú spoločnosť ktorá sa stará o osvetlenie.

Poruchy na verejnom osvetlení môžete do budúcna nahlásiť aj prostredníctvom špeciálneho formulára:
http://www.elvo.sk/poruchy-vo

S pozdravom

Mesto Vysoké Tatry

Mesto Vysoké Tatry
16. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

Osvetlenie bolo už opravené.

Mesto Vysoké Tatry

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania