Starý Smokovec-koše-zle umiestnené

Zodpovednosť za riešenie: Vysoké Tatry

V riešení

Naozaj krásna vizitka obrovská klietka a kontajnery rozhádzané na trávniku

25. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za Váš podnet. V predmetnej lokalite momentálne prebieha stavebná činnosť čím vznikajú aj takéto nedostatky. Po jej ukončení vzniknú nové kontajnerové stojiska (staničky) pre smetné nádoby kde budú následne riadne umiestnené.

Mesto Vysoké Tatry

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania