Tatranská Kotlina-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

V riešení
meno
Martina 09. mája 2019

Cesta smerom do Lendaku, nachádzajúca sa ešte v Tatranskej Kotline je v nevyhovujúcom stave-mnoho vytlkov,cestári s tým vobec nič nerobia

09. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

jedná sa o cestu v správe PSK:

Trieda CK cesta III. triedy
Číslo CK 3077
Správca Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja, oblasť Poprad
Vlastník Prešovský samosprávny kraj

Mesto Vysoké Tatry na zlý stav upozornil listom zo dňa 26.03.2019 aj Okresný dopravný inšpektorát v Poprade, ktorý v rámci vlastnej kontrolnej činnosti vykonal monitoring stavebno-technického stavu ciest I., II., a III. triedy v okrese Poprad so zameraním na výskyt komunikačných závad – výtlkov.
Na ceste III/3077 sa jedná o závadu v úseku 0- 1,0 km (staničenie v km), ktorá vyžaduje súvislú výmenu vozovky v rozsahu minimálne jedného jazdného pruhu.

S pozdravom a úctou


Mesto Vysoké Tatry
10. máj 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet sme preposlali zodpovednej inštitúcii.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania