Tatranská Lomnica-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: Vysoké Tatry

Vyriešený
meno
Michaela DANCAKOVA 29. mája 2019

Prepadnutá doska na mostíku cez potok medzi bývalou prácovnou a vilou Julia Tatranská Lomnica

30. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

Ďakujeme za upozornenie, opravu sme už zadali našej správcovskej firme VPS Vysoké Tatry s.r.o,

Mesto Vysoké Tatry
16. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

Mostík bol opravený.

Mesto Vysoké Tatry

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania