Starý Smokovec-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Vysoké Tatry

V riešení

Poškodený bezbariérový prístup dlažba aj zábradlie

03. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

Ďakujeme za nahlásenie podnetu. Oprava je už objednaná.


Mesto Vysoké Tatry
16. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

Rošt a zábradlie sme opravili a dlažba bude opravená pri oprave ostatných chodníkoch.

S pozdravom

Mesto Vysoké Tatry

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania