Tatranská Lomnica-schody-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: Vysoké Tatry

Vyriešený
meno
Mikelitta Gonzalez 09. júna 2019

Dobrý den,
Nad bytovkou január 174 chýba dlažba na schodisku a vedľa bytovky sa schody rozpadávajú

12. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

Ďakujeme za podnet. Opravu vykonáme v najkratšom možnom termíne

s pozdravom

Mesto Vysoké Tatry
01. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

Schody boli opravené

S pozdravom

Mesto Vysoké Tatry

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania