Tatranská Polianka-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený

radosť sadnúť si na takú lavičku. všade nepokosené, až na pár plôch, čo si ludia pokosia vždy sami okolo bytoviek. ostuda pre mesto. vizitka pre turistov.

19. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

Váš podnet sme preposlali na správcu pozemkov ŠL TANAP Tatranská Lomnica.

S pozdravom

Mesto Vysoké Tatry
24. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: ŠL TANAP - Tatranská Lomnica
24. jún 2019

Maroš

Samospráva hádže permanentne všetku zodpovednosť na TANAP, ten zase na mesto atd atd. a to či s kosením, či s pluhovaním chodníkov v zime… nekonečný príbeh, ktorý je vizitkou nášho mesta. 👌
25. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame zodpovednej inštitúcii.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
01. júl 2019

Maroš

neverím! pokosené! 👍 ale pohrabanie pokosenej trávy neočakávam. také veci sa nedejú. ale pán boh zaplať aj za toto! uvidíme, či sa tento rok ešte aspon raz bude kosit, alebo zase až o rok. :-)
07. júl 2020

Maroš

Tatranská Polianka-trávnatá plocha-nepokosená

Tatranská Polianka
každoročný problém s nekosením. je trend nekosit a vyhovárať sa, že je to moderné - ako lúka. ale okolo lavičiek, kde ludia zvyknú sedávať a okolo chodníkov by sa kosiť mohlo. a pravidelne. a aj inde, ako v smokovci a v lomnici. viem, naplánované kosenie ja isto všade, ale to možno tak koncom augusta. a niektoré chodníky sú úzke a ráno mokrá tráva zasahuje do celého chodníka a človek, ked prejde, má celé nohavice mokré.
07. júl 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme opätovne preposlali zodpovednému subjektu s upozornením na aktualizáciu.

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com
16. júl 2020

Maroš

čiastočne vyriešené do polky chodníka. asi viac na ten den nebolo v päťročnom pláne. ale nie. chválim. konečne v polke júla začali kosit to, čo bolo treba už v júni. kosia aj medzi bytovkami. snád pokosia všetko. 😉
21. júl 2020

Maroš

už pokosené. 👍 s pohrabaním asi nemáme rátať. ani pozametanie chodníkov, na ktorých sú kopy buriny a trávy. to ludia odkopnú, vychodia sami. ale konečne je pokosené! 👌

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania