Tatranská Lomnica-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: Vysoké Tatry

V riešení

prečo môžu parkovať auta oproti belvederu na trave a nezaznamenal som že by boli pokutované? o kúsok ďalej za prejazdom bezne dostávajú pokuty a tu to zdá sa nevadí. nemala by byť podmienkou stavebného povolenia belvederu aj dostatočný počet parkovacích miest?ďakujem

29. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

Podnet sme postúpili na správcu pozemku ŠL TANAPu.

Mesto Vysoké Tatry
29. júl 2019

Viliam Dubiel

ďakujem.nemalo by mesto riešiť, že je tam osadená značka parkoviska predpokladám bez povolenia? prečo mestská polícia o 50 metrov ďalej nasadzuje papuče pri parkovaní na trávniku a tu nie? tie pozemky sú tiež lesov.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.