Tatranská-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: Vysoké Tatry

V riešení

neviem či je to záležitosť mesta, ale niektoré dreva na moste na chodníku z t.lomnice k eurocampu sú poškodené.

28. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

Ďakujeme za upozornenie, predmetný mostík opravíme.

S pozdravom

Mesto Vysoké Tatry

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania