Tatranská Lomnica-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Vysoké Tatry

Vyriešený
meno
erik 21. apríla 2020

Dobrý deň vedľa hotela Tatranská Lomnica je poškodení dlažba

22. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

Ďakujeme za upozornenie, ale prosím o lepší opis miesta keďže uvádzate hotel Tatranská Lomnica /aký?/ a GPS súradnice su vedľa vlakovej stanice?

Mesto Vysoké Tatry
22. apríl 2020

erik

Dobrý deň GPS nieje vedľa viakovej stanice a jeto Park vedľa hotela Lomnica
30. apríl 2020

erik

Dobrý deň dlažba bola opravená

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.