Starý Smokovec-nedodržiavanie dopravných predpisov

Zodpovednosť za riešenie: Vysoké Tatry

V riešení

Systematické Parkovanie vozidiel v zákaze vjazdu a vyberanie parkovného

17. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

Uvedená značka sa nachádza v priestore parkoviska, a keďže sa za parkoviskom nachádzajú iné objekty obyvateľov a cestovného ruchu bola tam umiestnená aj s uvedeným obmedzením.
Ihneď za značkou sa nachádza priestor pre 4 – 5 parkovacích miest, ktoré využívame pri naplnení parkoviska. O tom či tam parkujú, alebo neparkujú automobily, rozhoduje parkovacia služba tak, aby bol zachovaný prechod k objektom za parkoviskom a bezpečnosť návštevníkov a obyvateľov na parkovisku.

Mesto Vysoké Tatry
17. august 2020

Martin

Predmetný priestor o ktorom hovoríte nemá vyznačené parkovacie boxy a Parkovanie v danom priestore je tak v rozpore s týmto značením.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.