Stred-znečisťovanie-pôdy

Zodpovednosť za riešenie: Zázrivá

Vyriešený
meno
Michael 03. novembra 2020

nelegálne skládky na obecných a štátnych pozemkoch

03. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dakujeme za podnet
Kto? Obec Zazriva
Kedy? tyzden

Obec Zazriva
10. november 2020

Odpoveď samosprávy

Odpad bol odstraneny

Obec Zazriva
10. november 2020

Michael

Problem nebol odstraneny, starosta si nevsimol ze foto boli 2. Na druhej foto sa nachadza drevena buda, skladka drevenych pilin, hlina. Toto odstranene nebolo
10. november 2020

Michael

Stred-čierne skládky

Skládka drevených pilín, ktoré sa pravidelne pália na danom pozemku.
Skládka zeminy, a skládka ílu z výkopových prác.
24. november 2020

Michael

Ubehlo 14 dni a stále nič?????
25. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dakujeme za upozornenie, momentalne je podnet v stadiu riesenia.
Kedy? mesiac

Obec Zazriva
27. november 2020

Michael

Vyzerá to tak, že príbeh pokračuje a nemá koniec. Na obecnom pozemku pribudol vrak. Myslím si, že dať si ako samospráva na odstránenie pilín,hliny,drevenej búdy 1 mesiac, je len výsmechom pre obyvateľov Zázrivej. Plus pribudol ďalší odpad.
27. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dakujeme za informaciu, o situacii vieme. Majitel vraku bol vyrozumeny.
Kedy? tyzden

Obec Zazriva
27. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dakujeme za informaciu, o situacii vieme. Majitel vraku bol vyrozumeny.
Kedy? tyzden

Obec Zazriva
09. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dakujeme za trpezlivost, podnet vyrieseny.
Kto? Obec Zazriva

Obec Zazriva
11. december 2020

Michael

podnet vyrieseny tým, že podnikatelský subjekt,ktorý navozil odpad rozhrnul a zrovnal????!!!!! tak to urcite nie!!! takto sa veci neriesia!!! prikladam foto z roku 2015, ako vypadal pozemok pred nájazdom podnikateľov ktorý si robia vrámci Zázrivej "čo sa im zachce". Všetci dobre vieme o okých podnikateľov sa jedná. Kto zatrávni pozemok, a dá do pôvodného stavu?!!!!!???? Na uvedenom pozemku sa vykonávali a vykonávajú zmeny bez stavebných povolení!!!
14. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobry den, predmetny pozemok bol zrovnany ornou zeminou. Na jar plochu zatravni na svoje naklady povodca skladky. Nemame vedomost o aktivitach podliehajucich stavebnemu povoleniu v sucastnosti na pozemku.
Kto? obec Zazriva

Obec Zazriva
05. apríl 2022

Odpoveď samosprávy

vyriesene

Obec Zazriva
05. apríl 2022

Michael

Neda mi nezareagovať na nevyriešený problém. Na jar 2021 nikto nezatrávnil uvedený pozemok.
Na danom pozemku sa objavil sklad dreva, žeby schválnosť?
Za druhé, na pozemku sa nachádzajú dve stavby, jedna je oplotenie na ktoré je potrebná minimálne ohlasovacia povinnosť, ktorú ale za žiadnych okolností nemôže stavebný úrad povoliť nakoľko pozemok nie je v prenájme podnikat. subjektu. Druhá stavba ktorá sa nachádza na obecom pozemku je budova, na ktorú nebolo vydané žiadne stavebné povolenie, a všetci sa zainteresovaní sa tvária, že tam nič nestojí. Prikladám satelitnú snímku. Jedná sa o parcelu E 20967/5
05. apríl 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sa týkal čiernej skládky, ktorá bola podľa vyjadrení vyššie odstránená. Nie je možné v procese riešenia podnetu meniť jeho podstatu, prosím pre iné problémy na predmetnom pozemku vytvorte samostatné podnety.

Ďakujeme za pochopenie.

Barbora Peregrim
Odkaz pre starostu
[email protected]

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.