Stred-kanalizácia-havária kanalizačného potrubia

Zodpovednosť za riešenie: Zázrivá

V riešení
meno
M 23. júla 2021

Na farskej ulici došlo k prepadnutiu odvodňovacieho kanála. Jama vedľa cesty je v súčasnosti označená palicami. Sú tam však stopy po prejazde auta a môže tam dôjsť k úrazu, prípadne upchatiu kanála pri silnejšom daždi.

23. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dakujeme za podnet
Kto? obec Zazriva
Kedy? 3. štvrťrok

obec Zazriva
16. august 2021

Odpoveď samosprávy

V planovanom odkanalizovani bude zahrnute aj dopojenie uz nevyuzivaneho priepustu

Obec Zazriva

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.